KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338393
nr 1633 8393
Oidentifierad konstnär. Signerad Th Lindh, Gårdslandskap. Olja på duk, 19x22 cm, yttermått inklusive ram: 32x36 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:45:36
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)